Özel Bilge Hastanesi

Hastanemiz; özellikli 2 Ameliyathane, 2 Doğumhane, 28 Hasta Odası, 20 Poliklinik, 10 yataklı Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi, Endoskopi ünitesinden Tomografiye, 24 saat Acil ve Ambulans hizmetinden Yoğun Bakıma, Güvenliğinden Eczacısına, 200’ü aşkın personeliyle 23 yıllık büyük bir aile…
Hastanemiz; Kadın Hastalıkları & Doğum, Dahiliye, Çocuk hastalıkları, Genel Cerrahi, Acil, Ambulans, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Anestezi branşları 24 saat olmak üzere dahili ve cerrahi bir çok branşta uzman kadrosu ve modern tıbbi cihazları ile sağlık sektöründeki hizmetlerine devam etmektedir.
2009 yılında Toplam Kalite Yönetimi Belgesi için gerekli tüm çalışmaları tamamlamış, denetimi başarı ile geçerek Özel Bilge Hastanesi’nin hizmet kalitesi ISO 9001:2008 KALİTE BELGESİ ile tescillenmiştir.
ISO 9001 Kalite Belgesi çalışmalarına, kalite belgesi almaktan çok hastanenin performansını sürekli iyileştirmek, hasta güvenliğini sağlamak ve hizmet kalitesini yükseltmek hedefiyle başlanmıştır.ISO 9001 Belgesi’nin etkin kalite yönetim sistemini tanımlayan bir standart olduğunu bilen Bilge Hastanesi, hazırlık aşamaları süresi içinde hizmet verimliliği, hasta memnuniyeti ve hasta sadakatinde başarılı sonuçlar elde etmiştir.
HASTANEMIZDE OTEL KONFORU
28 hasta odası, 20 poliklinik odası, özellikli 3 ameliyathanesi, 2 doğumhanesi, 10 yataklı yeni doğan yoğun bakım ünitesi, özel ambulans, Ücretsiz Vale otoparkı mevcuttur.
Tüm odalarımız kat hemşiresiyle haberleşmeyi sağlayan çağrı sistemi, merkezi tıbbi gaz, oksijen, vakum sistemi, yangın alarm sistemi gibi alt yapı özelliklerine sahiptir.
Hasta odalarında sıcak su, banyo, klima, mini buzdolabı, giyinme dolabı, LCD televizyon, Ücretsiz Yüksek Hızda Kablosuz internet, telefon, refakatçiler için geniş koltuklar, ayarlanabilir yemek masası ve oda servisi bulunmaktadır.
Odalarımızda bulunan hasta yatakları elektro hidrolik kumandalıdır. Yatakların baş, bel ve ayak kısımları kumanda aracılığı ile hasta tarafından ayarlanabilmektedir. Çocuk hastalarımız için yatak kenarları korkulukludur.
Hastanemizde hastalarımız için disposable (tek kullanımlık) terliklerimiz mevcuttur. Ayrıca; hasta odalarımızda sabun, şampuan, losyon, tırnak makası, ayakkabı çekeceği, tarak vb. ihtiyaçlar dikkate alınmıştır.

       
7-24